Kurumsal

Sistem Barkod olarak , barkod printer ve sarf ürünleri olan etiket , ribon gibi ürünlerinin, tedarik ve pazarlaması ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sistem Barkod, tüm gelişmiş teknolojilerle etiket kullanımını birleştiren çözümler sunar. Barkod yazıcılardan etiketlere, ribonlardan, japon akmazlara,kırtasiye ve ambalaj ürünlerine kadar firmanızın tüm ihtiyaçlarının tedarikçi çözüm ortağı olmaktadır.

Misyonumuz müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirerek, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün yelpazesini müşterilerimize hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değeri yüksek, uygun fiyat ve zamanında teslim mottosu ile lider bir firma olmaktır.